24 czerwca 2022 roku o godz. 9.00 na boisku przy szkole rozpoczęła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022. Najpierw uczniowie klas starszych zatańczyli poloneza… Kilka minut później, po przejściu na salę gimnastyczną, wprowadzono sztandar i odśpiewano hymn państwowy. Następnie poczet uczniów klasy VIII uroczyście przekazał Sztandar uczniom młodszym. Po tejże ceremonii głos zabrała dyrektor pani Barbara Kaczkowska, witając uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły i krótko podsumowała miniony rok szkolny. Wreszcie nastąpił moment, na który z niecierpliwością czekała część uczniów – rozdawanie nagród. Najpierw Pani Dyrektor wraz z wychowawcami wręczyli świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe. Docenieni zostali też uczniowie, którzy mieli 100% frekwencję i prezentowali wysoki poziom czytelnictwa, wykazywali się samorządową i/lub artystyczną pracą na rzecz szkoły i środowiska, działalnością charytatywną oraz reprezentowaniem szkoły w różnych konkursach pozaszkolnych. Wręczono im dyplomy z podziękowaniami i nagrody rzeczowe.

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI ZA OSIĄGNIĘCIA EDUKACYJNE I WZOROWE LUB BARDZO DOBRE ZACHOWANIE:

Klasa VIII – Aleksandra Petniak, Wojciech Podsiadły, Natalia Zawadzka

Klasa VI – Antoni Tarnowski

Klasa V – Wojciech Jaworski, Wiktoria Kusio, Nikola Zawadzka

Klasa IV – Lena Kusio, Wojciech Łepecki

Klasa III – Gabriela Mital, Oliwia Wieczorek.

Klasa II – Aleksandra Bogusz

Klasa I – Alina Dębosz

UCZNIOWIE ZE 100% FREKWENCJĄ:

z klasy V – Wiktoria Kusio

NAJLEPSI CZYTELNICY NASZEJ BIBLIOTEKI TO:

Gabriela Mital kl. III – nagroda Czytelnika Roku

Aleksandra Petniak kl. VIII – nagroda Czytelnika Roku

Pozostali:

Alina Dębosz, Martyna Olejarz – kl. I

Aleksandra Bogusz – kl. II

Lena Kusio kl. IV

Wojciech Jaworski, Wiktoria Kusio, Nikola Zawadzka – kl. V