Luty, marzec i kwiecień 2024 to nadal wykorzystanie pomocy pozyskanych w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

W tym okresie po raz pierwszy zmuszeni byliśmy „rozmontować drukarkę” ponieważ filament utknął w głowicy- sukces uczniów klasy VII

Uczniowie klasy VI w ramach lekcji techniki zapoznali się z działaniem lutownicy. Podjęli próbę zmontowania prostych układów z użyciem mikrokontrolerów

Na informatyce nadal używaliśmy drukarki 3D – tym razem do wydrukowania ozdób wielkanocnych – zostały one potem rozdane gościom na Dniu Otwartym Szkoły. Nie zawsze wydruki były udane ale nie poddajemy się.

Robot Photon pomagał uczniom zrozumieć problemy matematyczne, zarówno starszym jak i młodszym uczniom, był również wykorzystany w ramach Dnia Otwartego.