22 maja 2024 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VI Festiwalu Piosenki Turystycznej, którego organizatorem był OPP „ Ogródek Jordanowski” w Kozienicach. Szkołę reprezentowali: Aleksandra Bogusz klas IV, Oliwia Wieczorek klasa V, Gabriela Mital klasa V oraz Jan Nowocień klasa V.

Wśród nagrodzonych uczniów w kategorii solo znalazł się JAN NOWOCIEŃ, który wyśpiewał sobie piosenką „Jedziemy autostopem”- II MIEJSCE.

Wszystkie utwory były wyjątkowe i warte zapamiętania. Była to okazja,. aby usłyszeć wiele wspaniałych turystycznych piosenek. Klimat panujący podczas konkursu udzielił się zarówno uczestnikom, opiekunom jak i jurorom. Oprócz zmagań konkursowych dla wszystkich uczestników oraz ich opiekunów przygotowany został poczęstunek.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie na konkurs, profesjonalną organizację i miłą atmosferę. Wszyscy doskonale się bawili.