23 maja to kolejny lekkoatletyczny czwartek na Stadionie Miejskim w Pionkach organizowany przez Urząd Miasta Pionki, Pionkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Stowarzyszenie „Sport Dzieci i Młodzieży”, KS Proch Pionki.

Nasi uczniowie: Lena Kusio, Oliwia Wieczorek, Filip Chołuj, Nikodem Tarnowski, Wojciech Łepecki, Bartosz Kwiatkowski reprezentowali szkołę w biegach na 60m i skoku w dal. Podsumowując wyniki konkurencji pierwszego czwartku 9 maja to Oliwia Wieczorek zdobyła III miejsce w biegu na 60 m oraz Bartosz Kwiatkowski zdobył II miejsce w rzucie piłeczką palantową.

Podczas rywalizacji był wspaniały doping widzów na trybunach a piękna, słoneczna pogoda dodatkowo wspomagała zawodników w próbie osiągania najlepszych wyników.

Dzień był bardzo udany, pełen wrażeń, zawartych nowych przyjaźni.

Pragniemy te spotkania kontynuować w celu doskonalenia swoich własnych sprawności i możliwości sprawdzenia się podczas rywalizacji.