15 grudnia nasi uczniowie pod opieką wychowawców udali się pociągiem do Radomia, aby zażyć trochę aktywności fizycznej – innej niż ta, co zwykle.

Ruch zmniejsza poczucie niepokoju i poprawia jakość snu, rozwija odpowiedzialność, pewność siebie i poczucie własnej wartości, pobudza empatię, kreatywność i zdolności społeczne. Sprawia, że u dziecka wzrasta poczucie własnej wartości. Tak więc z punktu widzenia rozwoju psychoruchowego dziecka aktywność fizyczna to konieczność.

I my pragnąc, aby nasze szkolne pociechy wzrastały w świetnej kondycji zorganizowaliśmy wyjazd do Parku Trampolin#Kochamskakac.

Jest to miejsce połączenia profesjonalizmu z doświadczeniem oraz doskonałej zabawy, stworzone dla wszystkich, którzy lubią walczyć z grawitacją. Nasi uczniowie latali, skakali i wykonywali ewolucje w powietrzu. Uczestniczyli w konkursach sprawnościowych i zdobyli wiele nagród.

Wspólnie z opiekunami spędzili bardzo udany dzień!!!