Uroczyste zakończenie roku szkolnego

21 czerwca 2024 roku o godz. 8.45 w sali gimnastycznej naszej szkoły rozpoczęło się uroczyste zakończenia roku szkolnego 2023/2024.

Uroczystość rozpoczęto od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu państwowego. Następnie poczet uczniów klasy VIII uroczyście przekazał sztandar uczniom młodszym. Po tejże ceremonii głos zabrała dyrektor pani Aneta Podsiadła, witając uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły i krótko podsumowała miniony rok. Podziękowała wszystkim za udaną współpracę. Wreszcie nastąpił moment, na który z niecierpliwością czekała część uczniów – rozdawanie nagród. Najpierw Pani Dyrektor wraz z panią Magdaleną Olejarz wręczyły świadectwa ukończenia szkoły i nagrody uczniom klasy VIII, a potem pozostałym uczniom świadectwa z paskiem biało – czerwonym wraz z nagrodami książkowymi. Docenieni zostali też uczniowie, którzy mieli 100% i wzorową frekwencję, prezentowali wysoki poziom czytelnictwa, wykazywali się samorządową pracą na rzecz szkoły i środowiska oraz reprezentowaniem szkoły w różnych konkursach pozaszkolnych oraz udzielali się w Wolontariacie Szkolnym. Wręczono im dyplomy z podziękowaniami i nagrody rzeczowe.

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI ZA OSIĄGNIĘCIA EDUKACYJNE I WZOROWE

LUB BARDZO DOBRE ZACHOWANIE:

Klasa VIII – Antoni Tarnowski

Klasa VII- Nikola Zawadzka

Klasa V – Gabriela Eliza Mital

Klasa IV – Aleksandra Bogusz

Klasa III- Alina Dębosz, Bartosz Dziadura

Klasa II– Maciej Wieczorek, Jan Mital

Klasa I – Marcelina Jańczuk za wysokie wyniki w nauce. Zofia Wiączek, Oliwia Dębosz, Maja Kacperczyk za bardzo dobre wyniki w nauce.

UCZNIOWIE ZE 100% i WZOROWĄ FREKWENCJĄ:

Szymon Jaworski (100%), wzorowa: Wojciech Jaworski, Wiktoria Kusio, Lena Kusio.

W tym roku po raz drugi przyznano również specjalną nagrodę, tj. NAGRODĘ DYREKTORA za najwyższą średnią w szkole. Otrzymała ją NIKOLA ZAWADZKA z kl. VII.

NAJLEPSI CZYTELNICY NASZEJ BIBLIOTEKI TO:

Natan Brodowski – nagroda Czytelnika Roku

Pozostali, którzy otrzymali dyplomy za czytelnictwo: Oliwia Dębosz i Zofia Wiączek z klasy I, Alina Dębosz i Martyna Olejarz z kl. III, Gabriela Eliza Mital z klasy V, Marcin Dąbrowski z klasy VII, Antoni Tarnowski z klasy VIII.

NAGRODY ZA REPREZENTOWANIE SZKOŁY W RÓŻNYCH KONKURSACH:

Kacper Rutkowski, Kornelia Głuszek, Stanisław Mazur, Antoni Cieślik, Aleksandra Bogusz,

Gabriela Mital, Oliwia Wieczorek, Jan Nowocień, Nikola Zawadzka, Dawid Topór, Antoni Tarnowski.

ZA DZIAŁALNOŚĆ W SKLEPIKU SZKOLNYM:

Marcin Dąbrowski, Wojciech Jaworski, Wiktoria Kusio, Antoni Mital, Hubert Podsiadły,

Dawid Topór, Maja Topór, Bartosz Warsiakowski, Nikola Zawadzka

ZA PRACĘ W SAMORZĄDZIE UCZNIOWSKIM:

Gabriela Mital, Nikola Zawadzka, Wojciech Łepecki, Magdalena Kacperczyk, Małgorzata Kwiatkowska, Oliwia Wieczorek

ZA SZCZEGÓLNĄ AKTYWNOŚĆ W WOLONTARIACIE SZKOLNYM:

Aleksandra Bogusz, Szymon Jaworski, Gabriela Mital, Lena Kusio, Filip Chołuj, Wojciech Jachimkowski, Nikola Zawadzka, Maja Topór, Dawid Topór, Wiktoria Kusio, Wojciech Jaworski.

ZA SZCZEGÓLNĄ AKTYWNOŚĆ ŚWIETLICOWĄ:

Stanisław Mazur, Zofia Wiączek , Marcelina Jańczuk, Bartłomiej Dziadura, Aleksandra Bogusz, Gabriela Mital.

NAGRODY W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE LOGICZNEGO MYŚLENIA

z matematyki otrzymują: Nikola Zawadzka kl. VII, Gabriela Mital – kl. V

NAGRODA W SZKOLNYM KONKURSIE POPRAWNOŚCI LITERACKIEJ otrzymuje Nikola Zawadzka z kl. VII.

I MIEJSCE W SZKOLNYM KONKURSIE ZNAJOMOSCI LEKTUR SZKOLNYCH – Antoni Tarnowski

DYPLOM LAUREATA ZA ZAJĘCIE 13 MIEJSCA W OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO dla Erwina Lepy.

AKCJA „KOLOROWE ŚWIADECTWO”

W tym roku wyjątkowo, pozostali uczniowie otrzymali też świadectwa z kolorowym paskiem, podkreślające wyjątkowość każdego ucznia: jego zdolności, osiągnięcia, cechy charakteru, zaangażowanie w różne dziedziny i aktywności.

Paski były w sześciu kolorach, a każdy oznaczał inne wyróżnienie. Świadectwa z kolorowym paskiem były miłą niespodzianką dla uczniów, poczuli się docenieni i dumni ze swojej postawy.

Jak co roku, pożegnaliśmy uczniów klasy VIII.

Drodzy Absolwenci,

Życzymy Wam dobrego startu w nowych szkołach, abyście czuli się w nich dobrze i bezpiecznie, abyście poznali przyjaznych i ciekawych ludzi, którzy pomogą Wam rozwijać skrzydła, a przede wszystkim życzymy właściwych wyborów i mądrych decyzji oraz pomyślności nie tylko w edukacji, ale i w życiu osobistym.

Wszystkim Uczniom życzymy radosnych i niezwykłych wakacji, które pozwolą Wam nabrać wiatru w żagle i dodać energii do pracy w nowym roku szkolnym. Bądźcie uważni i bezpieczni, zwłaszcza podczas wyjazdów nad wodę oraz podczas poruszania się po drogach. Przestrzegajcie zasad ruchu drogowego, bądźcie czujni i nie ulegajcie namowom nieznanych Wam osób.

chęć do poznawania tego, co nieznane i fascynujące.

Drodzy Rodzice, dziękujemy Państwu jeszcze raz za kolejny rok owocnej współpracy, za życzliwe słowa, za troskę o wspólne wychowanie naszych uczniów, za życzliwość i gotowość do pomocy w organizacji różnych imprez i uroczystości.

Uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły oraz rodzicom życzymy samych przyjemnych chwil podczas odpoczynku oraz dużo, dużo słońca! Do zobaczenia we wrześniu!