AKTYWNA SZKOŁA

Z radością informujemy o zakwalifikowaniu naszej szkoły do nowego programu Ministerstwa Sportu i Turystyki – Aktywna Szkoła. To program stworzony z myślą o realizacji strategicznego celu w obszarze kultury fizycznej – Aktywne i zdrowe społeczeństwo.

Program ten to kompleksowe wsparcie aktywności fizycznej skierowane w szczególności do dzieci i młodzieży.

UDZIAŁ W ZAJĘCIACH BEZPŁATNY!

Zapraszamy uczniów naszej szkoły, ale również dzieci i młodzież z obwodu szkoły Sucha na zajęcia sportowe podczas wakacji, które poprowadzą wykwalifikowane osoby (trenerzy: pani Marta i pan Rafał). Zajęcia realizowane będą z podziałem na grupy: dzieci młodsze i starsze, z podziałem na chłopców i dziewczynki w zależności od liczby chętnych 2- 3 razy w tygodniu. Szczegóły zajęć poznacie podczas spotkania, które odbędzie się w poniedziałek 24 czerwca o godz. 9.30 w budynku szkoły.

Serdecznie zapraszamy!