„Nie ważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi.”- Jan Paweł II

W ostatnich tygodniach przed Bożym Narodzeniem nasza społeczność szkolna wzięła udział w charytatywnej akcji „Paczuszka dla maluszka” organizowanej przez Fundację Małych Stópek. Celem akcji była zbiórka kosmetyków, środków chemicznych oraz różnych słodyczy. Dary te trafiły do Domu dla Dzieci nr 1 i 2 w Jasieńcu Iłżeckim Dolnym, które osobiście zawieźliśmy.

Tam zostaliśmy bardzo serdecznie ugoszczeni, a wdzięczność dzieci i opiekunów nie miała granic. To wspaniała sprawa, że istnieją takie miejsca, gdzie panuje domowa rodzinna atmosfera, a opiekunowie to ludzie, którzy oddają dzieciom swoje serca.

Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy (naszym uczniom i ich rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły, państwu Góralskim oraz panu Piotrowi Krakowiakowi). Wasza hojna postawa pozwala nam ciągle na nowo wierzyć, że w sercach prawdziwie „Bóg się rodzi…”. 🧡💛❤️

Dziękujemy też pani Ani Mazur za transport i bezinteresowną pomoc, a dzieciom i opiekunom z Domu dla Dzieci nr 1 i 2 w Jasieńcu Iłżeckim Dolnym za życzliwe przyjęcie i pamiątkowy stroik świąteczny.

Serdecznie pozdrawiamy!