Cieszymy się, że Maja Matosek z kl. III otrzymała nagrodę w gminnym konkursie plastycznym „Królewska Para, Jadwiga i Jagiełło. Historia, która łączy”. Gratulujemy serdecznie!
Dziękujemy pozostałym naszym uczestnikom konkursu za ich zaangażowanie, a byli to: Alina D., Aleksandra B., Gabriela M., Oliwia D., Maja K., Marcelina J., Aleksander S.
Dziękujemy również organizatorom konkursu za zaproszenie i nagrody: Stowarzyszenie Jedlnia oraz nauczycielom, którzy wspierali naszych uczniów.







