Trzeciego dnia odwiedziliśmy Kraków. Na trasie turystycznej uczniowie poznali różne punkty charakterystyczne tego miasta poprzez przejazd Hop busem po mieście, pokaz legend Krakowa oraz spacer z przewodnikiem po centrum miasta. Na koniec uczniowie zostali zaproszeni na warsztaty „Legenda Lajkonika”, na których mieli okazję samodzielnie wykonać kapelusz Lajkonika. Po krakowskich doznaniach udało nam się szczęśliwie wrócić do domu.
Dziękujemy pani Beacie Jaworskiej za solidną opiekę, pani Dorocie Glimasińskiej za organizację wycieczki oraz paniom: Małgorzacie Maj i Marysi Ogonowskiej oraz uczniom z Publicznej Szkoły Podstawowej w Ursynowie za wspólne przebywanie i niezapomniane przygody![]()
Do zobaczenia na kolejnych wspólnych szlakach podróży![]()
![]()
![]()




































