Drodzy uczniowie, nauczyciele i rodzice oraz mieszkańcy okolicznych miejscowości!

Ogłaszamy, że w naszej szkole organizujemy zbiórkę elektrośmieci i makulatury! Dbając o naszą planetę i jej przyszłość, pragniemy zachęcić wszystkich do odpowiedzialnego postępowania z różnymi odpadami.

Czym jest elektrośmieć? To wszelkiego rodzaju zużyte, uszkodzone lub niepotrzebne urządzenia elektryczne i elektroniczne, takie jak np. stare telefony komórkowe, zużyte baterie, stare komputery, lodówki, piekarniki, telewizory czy też inne sprzęty elektroniczne.

Dlaczego warto wziąć udział? Poprzez naszą zbiórkę wspieramy recykling i dbamy o środowisko naturalne. Pozbywając się elektrośmieci w odpowiedni sposób, chronimy glebę, wodę i powietrze przed zanieczyszczeniami. Pomóżmy naszej planecie stając się bardziej świadomymi obywatelami!

Jeśli macie niepotrzebne sprzęty elektryczne czy elektroniczne, to wystarczy je dostarczyć do nas. Skład znajduje się za bramą wjazdową na terenie szkoły w oznaczonym miejscu.

Z kolei MAKULATURĘ (m.in. opakowania po produktach spożywczych i przemysłowych, szkolne zeszyty, książki, gazety, czasopisma, ulotki reklamowe, katalogi, zadrukowany papier biurowy, tekturowe pudełka i pudła) zbieramy w budynku szkoły. Proszę pytać o szczegóły w sekretariacie szkoły. Tel. 483818402.

Zbieramy do 5 CZERWCA 2024 R.

Z góry dziękujemy za Wasze zaangażowanie!🥰🙂