10 lutego 2024 roku w naszej szkole odbył się bal karnawałowy połączony z obchodami dnia Babci

i Dziadka.

Babcie i Dziadków, rodziców, pracowników szkoły, uczniów i zaproszonych gości w osobie Wójta Gminy Pionki Pana Mirosława Ziółka, Kierownik Gminnego Zarządu Oświaty i Sportu Pani Alicji Olszewskiej oraz radnego Piotra Krakowiaka bardzo serdecznie powitała pani dyrektor Aneta Podsiadła i podziękowała za przybycie. Podczas swojego wystąpienia wielokrotnie podkreślała rolę, jaka dziadkowie pełnią w życiu dzieci. Na koniec złożyła serdeczne życzenia i zaprosiła na część artystyczną, przygotowaną przez uczniów pod opieką pani Agnieszki Lasoty i Małgorzaty Dzikowskiej-Gregorczyk. Program artystyczny wywołał wiele pozytywnych emocji wśród zaproszonych gości, a występy nagrodzone zostały gromkimi brawami. Po występie mali artyści podarowali swoim dziadkom prezenty w postaci własnoręcznie wykonanych świeczników, a pracownicy Urzędu Gminy wręczyli Babciom

i Dziadkom słodkie upominki. Zabierając głos, pracownicy Urzędu Gminy w swoich wystąpieniach również podkreślili rolę dziadków w życiu dzieci i złożyli serdeczne życzenia, a młodym artystom pogratulowali talentów.

Podczas uroczystości pani Dyrektor wraz z pracownikami i uczniami pożegnała odchodzącą na emeryturę pracownicę obsługi panią Zofię Glimasińską. Dyrektor podziękowała za wieloletnią pracę i złożyła życzenia. Był to bardzo wzruszający moment.

Po zakończonej uroczystości goście udali się na słodki poczęstunek, a uczniowie rozpoczęli zabawę, której oprawę muzyczna zapewnił DJ Adaś. Nad dobrą zabawą dzieci czuwała także animatorka „Pirat” pani Ewelina Nowocień, która podczas różnorodnych zabaw, zawodów i konkursów dostarczała dzieciom wiele niezapomnianych chwil. Na bal karnawałowy przybył także „Miś Polarny”, który doskonale bawił się z dziećmi, a na koniec pozował wraz z nimi do zdjęć.

Dużą atrakcją dla dzieci była również loteria fantowa zorganizowana przez Wolontariat Szkolny pod kierunkiem pani Karoliny Baran. Podczas zabawy działał bufet zorganizowany przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem pani Beaty Jaworskiej, gdzie można było kupić gofry, popcorn, napoje oraz wafle. Członkowie Samorządu Uczniowskiego zadbali również

o makijaż karnawałowy i malowanie twarzy. Babcie i Dziadkowie ze swoimi wnukami mogli wykonać rodzinną fotografię na tle walentynkowego baneru. Na uczestników zabawy czekał również słodki poczęstunek w postaci pączka i soczku.

Wszyscy bawili się doskonale w przepięknie i nastrojowo udekorowanej sali, a wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w pamięci uczniów i gości.

Dziękujemy Gościom za przybycie, Rodzicom za pomoc w organizacji uroczystości, w szczególności pani Ewelinie Nowocień i pani Ani Mazur za animacje. Wszystkim Dziadkom życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego🧡❤️🍀🌸

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *