W czwartek, 18 maja uczniowie oddziału przedszkolnego, klas młodszych oraz kilkoro uczniów klasy IV i V wybrali się na wycieczkę do Radomia. W pierwszej kolejności dzieci odwiedziły Park Trampolin – JAMP WORD, w którym czekało na nie mnóstwo atrakcji. Oprócz harców na trampolinach uczestniczyły w różnych konkursach przygotowanych przez pracowników parku, za które otrzymały słodkie nagrody. Następnie udały się do kina „Helios”, gdzie obejrzały zabawną i bogatą w treści bajkę „Wróżka Zębuszka”. Pobyt w Radomiu zakończyła wizyta w McDonald`s i wspólna degustacja zakupionych przez siebie smakołyków. Był to dzień pełen wrażeń i pozytywnych emocji. Opiekę nad dziećmi sprawowały panie A. Żurawska, M. Dzikowska-Gregorczyk, A. Lasota.