Pierwszy dzień wiosny w naszej szkole był pełen energii i radości. Na korytarzach unosił się zapach kwitnących kwiatów a słońce świeciło jasno, wpadając przez okna do naszych kolorowych klas.

Wszyscy nie mogli doczekać się wyjścia do naszego szkolnego ogrodu, gdzie wspólnie przypominaliśmy sobie nazwy posadzonych w zeszłym roku roślin w ramach projektu „Rośliny – samo zdrowie. Wybieram świadomie”. Postawiliśmy nowe tabliczki z nazwami roślin w celu utrwalenia nazw ziół i kwiatów. Uczniowie przynieśli sadzonki roślin ozdobnych, które wspólnie posadziliśmy dokładnie analizując wymagania sadzonych roślin.

Niektórzy uczniowie zaangażowali się w prace porządkowe wokół szkoły.

Super dzień zakończył się staropolskim zwyczajem palenia marzanny, wykonanej przez uczniów z naturalnych materiałów. Pożegnaliśmy zimę i powitaliśmy wiosnę a jednocześnie była to okazja do wspólnej szkolnej integracji.

Był to bardzo miły, wesoły dzień pełen wrażeń.🦋🐞🌿🪻☀️