7 marca nasi uczniowie klasy VIII uczestniczyli w spotkaniach z przedstawicielami szkół średnich (CKZiU w Pionkach, Zespół Szkół w Pionkach oraz Zespół Szkół Drzewnych i Leśnych w Garbatce Letnisku), w trakcie których zostały przedstawione aktualne oferty edukacyjne dostępne w prezentujących się placówkach. Dzięki prezentacji nasi uczniowie mogli w przystępny sposób dowiedzieć się, jak wyglądają poszczególne szkoły, jakie kierunki są w nich dostępne a także jak wygląda praktyczne zdobywanie wiedzy. Wszystkie propozycje były bardzo ciekawie przedstawione. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie Bibliotece Pedagogicznej w Pionkach, która po raz kolejny zajmowała się organizacją wydarzenia. Dziękujemy również wszystkim prezentującym się szkołom za poświęcony czas i wszelkie informacje, które pomogą naszym uczniom w podjęciu jednej z ważniejszych decyzji w ich życiu.