Dnia 15 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w 20. Małym Festiwalu Szkolnej Piosenki Żeglarskiej, którego organizatorem był OPP „Ogródek Jordanowski” w Kozienicach.

Uczniowie nagrodzeni zostali w następujących kategoriach:

Kategoria solo:

• Wyróżnienie – Gabriela Mital z piosenką „Przechyły”

Kategoria duety:

• II miejsce- Gabriela Mital i Jan Nowocień z piosenką „Bitwa”

Wszystkie utwory o tematyce wodnej i marynarskiej były wyjątkowe i warte zapamiętania. Była to okazja, aby usłyszeć wiele wspaniałych żeglarskich piosenek. Klimat panujący podczas konkursu udzielił się zarówno uczestnikom, opiekunom jak i jurorom. Oprócz zmagań konkursowych dla wszystkich uczestników oraz ich opiekunów przygotowany został poczęstunek.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie na konkurs, profesjonalną organizację i miłą atmosferę. Wszyscy doskonale się bawili.

GRATULUJEMY SERDECZNIE UCZNIOM I PANI EDYCIE AMEREK, KTÓRA PRZYGOTOWAŁA NASZYCH UCZESTNIKÓW.