11 października 2022 r. w naszej szkole przeprowadzone zostały wyboru do Samorządu Uczniowskiego. Poprzedzono je kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci zaprezentowali swoje plakaty z programami. W głosowaniu wzięli udział wszyscy obecni w tym dniu uczniowie, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły. Każdy wyborca mógł oddać jeden głos na wybranego przez siebie kandydata.

Zgodnie z Regulaminem Samorządu Uczniowskiego i Regulaminem Wyborów w skład SU weszły osoby o największej liczbie głosów i będą pełnić następujące funkcje:

NIKOLA ZAWADZKA, klasa VI – PRZEWODNICZĄCA

MICHAŁ TARNOWSKI, klasa VIII – ZASTĘPCA

WOJCIECH JAWORSKI, klasa VI – SKARBNIK

MAŁGORZATA KWIATKOWSKA, klasa VII – SEKRETARZ

MAGDALENA KACPERCZYK, klasa VII – CZŁONEK

GABRIELA MITAL, klasa IV – CZŁONEK

ALEKSANDRA BOGUSZ, KLASA III – PRZEDSTAWICIEL KLAS I-III

Tego dnia odbyły się również wybory Rzecznika Praw Ucznia, którym została p. Magdalena Olejarz.

Opiekunami SU są p. Beata Jaworska, p. Monika Jurek.

Nowy Zarząd Samorządu Uczniowskiego został zaprzysiężony dzisiaj 13 października 2022 r. podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej.