Nasz uczeń laureatem Konkursu historycznego „80. ROCZNICA AKCJI BURZA”

10 czerwca w PSP w Jaroszkach odbył się Konkurs historyczny „80. ROCZNICA AKCJI BURZA”, którego organizatorem było Stowarzyszenie Jedlnia i Parafia św. Mikołaja w Jedlni.

Nasz uczeń klasy VIII – ANTONI TARNOWSKI zajął I MIEJSCE, czego mu serdecznie gratulujemy.

Dziękujemy Organizatorom i Pani Dyrektor Jolancie Mazur za gościnę, serdeczne przyjęcie oraz sprawne przygotowanie konkursu. Czekamy z niecierpliwością na wręczenie nagród i dyplomów dnia 22 czerwca podczas pikniku historycznego.

Wszystkim uczestnikom, w tym naszym uczniom: Antoniemu Tarnowskiemu i Dawidowi Toporowi gratulujemy wiedzy i chęci do jej pogłębiania. Panu Wiesławowi Cybulskiemu dziękujemy za przygotowanie naszych uczniów do konkursu.