W obecności społeczności szkolnej 21 grudnia wręczono nagrody przedszkolakom i najmłodszym uczniom szkoły, którzy wzięli udział w bibliotecznym konkursie plastycznym: To moja ulubiona książka – ilustracja.

Za piękne prace plastyczne nagrody otrzymali:

Ola Bogusz, Oliwia Dębosz, Bartek Dziadura, Maja Kacperczyk, Maja Matosek, Kacper Rutkowski i Zosia Wiączek.

Zwycięzcą grudniowego konkursu literackiego dla klas starszych zorganizowanego przez zespół humanistyczny: Moim zdaniem, ta książka powinna się skończyć inaczej… został Wojciech Łepecki z klasy V.

Tytuł Guru Ortografii w konkursie ortograficznym zespołu humanistycznego dla klas VI – VIII zdobyła Paulina Orchel z klasy VIII.

Nagrodzeni dyplomami i słodkimi upominkami zostali również zdobywcy II i III miejsca:

Nikola Zawadzka i Klaudia Glimasińska oraz ci, którzy przeszli do drugiego etapu konkursu ortograficznego: Oliwia Kacperczyk, Wiktoria Kusio, Małgorzata Kwiatkowska oraz Antoni Tarnowski.

Nagrody dla zwycięzców konkursu literackiego i ortograficznego zostaną wręczone podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego.

Z kolei z matematyki uczniowie wspólnie odliczali dni do Świąt z MATEMATYCZNYM KALENDARZEM ADWENTOWYM! Kalendarz przeznaczony był dla uczniów klas 4-8 Codziennie pojawiały się w kalendarzu nowe zadanie, rozwiązania należało wrzucić do skrzynki Świętego Mikołaja. Wszystkie najaktywniejsze w rozwiązywaniu zadań osoby otrzymały skromny upominek.

GRATULUJEMY I ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W KONKURSACH!