6 grudnia w naszej szkole zawsze jest obchodzony bardzo radośnie. Uczniowie czekając na Mikołaja, dekorowali sale, inni ubierali choinki. U najmłodszych, czyli przedszkolaków św. Mikołaj pojawił się w miłym towarzystwie: Sekretarz Gminy Pani Katarzyny Konopskiej i Kierownik Gminnego Zarządu Oświaty i Sportu – Pani Alicji Olszewskiej, którym w imieniu naszych dzieci i społeczności szkolnej serdecznie dziękujemy za przybycie i słodkie upominki. Z kolei uczniowie w klasach starszych obchodzili klasowe mikołajki, wymieniając się wzajemnie drobnymi upominkami. Dodatkowo, św. Mikołaj w porozumieniu z Samorządem Uczniowskim i Panią Dyrektor wręczyli wszystkim słodkie łakocie, a Gabrysia, uczennica kl. V przygotowała smaczne cynamonowe bułeczki, za co dziękujmy. Tego dnia ogólnie było słodko, wesoło i czerwono… oraz bez pytania na lekcjach.