Dzień Matki – to wyjątkowe święto, wspaniała okazja, kiedy dzieci w sposób szczególny mogą wyrazić swojej mamie szacunek i miłość, a także podziękowanie za trud włożony w opiekę i wychowanie.

W poniedziałek 27 maja w słoneczne popołudnie w naszej szkole odbyły się wielkie uroczystości z okazji Dnia Matki. Na zaproszenie uczniów klas I-VIII i dzieci przedszkolnych przybyły ich najbliższe i najukochańsze osoby – Mamusie, które eleganckie i dumne z radością czekały na ten dzień. Dyrektor szkoły Pani Aneta Podsiadła powitała zebranych i złożyła im serdeczne życzenia. Odświętnie ubrane dzieci wyrażały miłość i wdzięczność swoim drogim Mamom poprzez występy artystyczne, recytowały piękne wiersze o mamie, wybrzmiały również piosenki im dedykowane. Publiczność była zachwycona występem dzieci, na twarzach zebranych gości malowało się wzruszenie, ale także duma ze swoich zdolnych pociech.

Nie zabrakło też tradycyjnego „Sto lat” i kwiatów.

Po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek. Cała uroczystość została uwieczniona na fotografiach – dzięki czemu wspaniałe wydarzenie i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników.