9 maja odwiedziliśmy Stadion Miejski w Pionkach w celu uczestnictwa w jednym z kilku „Lekkoatletycznych czwartków” organizowanym przez Urząd Miasta Pionki, Pionkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Stowarzyszenie „Sport Dzieci i Młodzieży”, KS Proch Pionki. Nasi uczniowie: Lena Kusio, Oliwia Wieczorek, Filip Chołuj, Nikodem Tarnowski, Wojciech Łepecki, Bartosz Kwiatkowski reprezentowali szkołę w biegach na 60 m, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową. Podczas rywalizacji dopingowali nas uczniowie-uczestnicy z pobliskich szkół. Piękna, słoneczna pogoda dodatkowo wspomagała nas w próbie osiągania dla nas najlepszych wyników.

Dzień był bardzo udany, pełen wrażeń, zawartych nowych przyjaźni. Pragniemy te spotkania kontynuować w celu doskonalenia swoich własnych sprawności.💪🥍🏐🙂