26 października w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach przy ul. Zakładowej odbył się Powiatowy Konkurs Wokalny „IDOLEK 18”. Jego celem była konfrontacja umiejętności wokalnych mieszkańców ziemi radomskiej oraz integracja środowiska. W konkursie wzięło udział 69 uczestników w III kategoriach wiekowych:

• Kategoria I – 7 – 11 lat (40 osób)

• Kategoria II – 12 – 16 lat (28 osób)

• Kategoria III- 17+ (1 osoba)

Wśród nich znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Aleksandra Bogusz, Gabriela Mital, Jan Nowocień, Oliwia Wieczorek i Antoni Tarnowski oraz Zosia Wiączek. Każdy z uczestników wykonał jeden przygotowany utwór. Po wysłuchaniu wszystkich utworów wyłoniono zwycięzców w każdej z kategorii. Jury ogłaszając wyniki wyróżniło występ Jana Nowocienia kl. V oraz Antka Tarnowskiego klasa VIII, którzy otrzymali dyplomy i nagrody. Wszyscy laureaci konkursu wrócili do domu z pamiątkowymi dyplomami. Gratulacje i podziękowania dla wszystkich uczestników.

Dziękujemy Kurier Pionkowski za zdjęcia.