Na początku grudnia został ogłoszony konkurs szkolny na najładniejszą klasową choinkę. Uczniowie mieli za zadanie udekorować choinkę wg własnego pomysłu. 19 grudnia reprezentanci Samorządu Uczniowskiego oceniali choinki

i wybrali te, która im się najbardziej podobała. Wpływ na ocenę miały pomysłowe dekoracje, ilość kolorowych lampek oraz subiektywna ocena każdego członka komisji.

W ocenie Samorządu Uczniowskiego najpiękniejszą choinką okazało się drzewko oddziału przedszkolnego. Drugie miejsce zajęła choinka klasy VII,

a trzecie pięknie udekorowane drzewko klasy II. SERDECZNE GRATULACJE. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy uczestnictwa, a trzy pierwsze miejsca poza dyplomami otrzymali jeszcze słodkie upominki. Dla wszystkich były również cukierki od Samorządu Uczniowskiego.

DZIĘKUJEMY ZA ZAANGAŻOWANIE W DEKOROWANIE CHOINEK WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU, czyli wszystkim uczniom naszej szkoły.