WYRÓŻNIENI w Konkursie „Biblioteka Przyszłości”

Nasi najmłodsi uczniowie, tj. Stanisław Mazur, Kacper Rutkowski, Kornelia Głuszek zostali wyróżnieni w Konkursie „Biblioteka Przyszłości” zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Pionkach w ramach Tygodnia Bibliotek, który trwa od 8.05 do 15.05 pod hasłem „Biblioteka – miejsce na czasie”.

Konkurs polega na stworzeniu pracy plastycznej lub makiety, przedstawiającej bibliotekę, jaką dzieci pragną zobaczyć w przyszłości.

Konkurencja okazała się nie tylko świetną zabawą, ale także doskonałą okazją do rozwijania kreatywności i zdolności manualnych u najmłodszych.

Serdecznie gratulujemy naszym dzieciom, a organizatorom Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pionkach dziękujemy za pomysłową inicjatywę i umożliwienie wzięcia udziału naszych uczniów w tak ciekawym przedsięwzięciu.