28 maja z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka odbył się w Jedlni powiatowo – gminny piknik rodzinny pod patronatem Powiatu Radomskiego oraz Gminy Pionki. W ramach programu pikniku można było obejrzeć pokazy wszystkich szkół gminnych. Nasze dzieci zaprezentowały się w humorystycznym przedstawieniu „Jak mama tatę poznała”. Wystąpili uczniowie w różnym wieku od przedszkolaka po naszych siódmoklasistów, wspólnie przedstawili różne etapy życia rodzinnego. Było wesoło i zabawnie. Po zakończonych występach na scenie nasi uczniowie mogli dalej uczestniczyć w pikniku, korzystając z atrakcji przygotowanych dla wszystkich dzieci i ich rodzin. To było bardzo miłe niedzielne popołudnie, impreza w 100% udana. Dziękujemy.