Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Suchej wzięli udział w Festiwalu Piosenki i Pieśni Religijnej . Konkurs odbył się 24 kwietnia w Kozienicach. Zorganizowany został przez OPP „Ogródek Jordanowski”. Celem konkursu była popularyzacja utworów religijnych, wspieranie muzyki chrześcijańskiej, rozbudzanie zainteresowań muzycznych oraz rozwijanie talentów wokalnych wśród uczniów. Szkołę reprezentowało czworo uczniów w kategoriach solo i duety: Aleksandra B., Jan N. Oliwia W. oraz Filip Ch. Każdy z uczestników wykonał jeden utwór o charakterze religijnym.

Wśród zwycięzców znaleźli się uczniowie nagrodzeni w następujących kategoriach:

Kategoria solo:

• Jan N. – 4 miejsce

• Oliwia W.– 5 miejsce

Kategoria duety:

• Jan N. i Oliwia W.– 5 miejsce

Laureaci otrzymali dyplomy oraz piękne statuetki aniołów. Ogromne brawa dla zwycięzców oraz wszystkich uczestników.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie na konkurs, profesjonalną organizację i miłą atmosferę. Wszyscy doskonale się bawili.