W dniu 10 marca 2024 przedszkolaki i uczniowie klas młodszych pod opieką swoich pań wyruszyli do Kozienic. Tam obejrzeli spektakl muzyczny Teatru Polskiego pt. „Niezwykłe życie podwodnych zwierząt”, który okazał się poruszającą opowieścią o magii przyjaźni i czynienia dobra, które są najważniejszymi wartościami na świecie i są w stanie przezwyciężyć samotność, którą nam i naszym dzieciom fundują „sieci” ekranów tabletów, smartfonów, komputerów.

Dynamiczny przebieg spektaklu, zabawne dialogi, bajkowe piosenki, piękne kostiumy, wspaniała scenografia i profilaktyczny charakter (również ekologiczny) zaangażowały najmłodszych widzów jak i nieco starszych do aktywnego udziału w spektaklu i pozostaną na długo w naszej pamięci.

Będąc już tak blisko, uczestnicy wycieczki nie mogli sobie odmówić relaksu na basenie „Delfin” w Kozienicach i oczywiście, po tak intensywnym poranku w kąpieli, udali się na drugie śniadanie do McDonalds.

To był bardzo udany i przyjemny wyjazd. Dzieciaki grzeczne i samodzielne. Brawo dla Was!