21 listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka oraz Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Obejrzeliśmy przedstawienie przygotowane przez uczniów kl. III i IV oparte na kanwie dwóch bajek „Kopciuszek” i „Czerwony kapturek”, które przypomniały uczniom, że każde dziecko m.in. ma prawo do życia i rozwoju, informacji oraz życia bez przemocy. Swój występ dały też przedszkolaki w piosence „Bo, co może mały człowiek”.

Idea święta „Hallo World Dey” – Dnia Życzliwości i Pozdrowień, dnia dobrych uczynków i pozytywnych emocji uświetniliśmy przekazaniem poczty życzliwości z przekazem, abyśmy wszyscy pamiętali, że pozytywna energia, którą przekazujemy innym ludziom wraca do nas ze zdwojoną siłą. Na koniec cała społeczność szkolna zaakcentowała swoje prawa w piosence „Prawa Dziecka”, a pani dyrektor poczęstowała wszystkich słodyczami.