25 listopada nasi uczniowie w czasie lekcji mogli cieszyć się towarzystwem swojego pluszaka. Z tego powodu zadowoleni byli nie tylko młodsi uczniowie dla których pluszowy miś jest symbolem spokoju i bezpieczeństwa, ale także i starsi, gdyż tego szczególnego dnia właściciele pluszowych zabawek byli zwolnieni z odpowiedzi ustnych.

Jakiś czas temu dzięki dobroci serca jednej z naszych absolwentek do przedszkola trafił wielki pluszowy miś, którego opiekunowie Samorządu Uczniowskiego wykorzystali do umilenia czasu naszym uczniom. Odbyły się różne zabawy i quizy. W czasie długiej przerwy chętni uczniowie mogli zrobić sobie zdjęcie z tym właśnie misiem. Z tej możliwości skorzystało wielu naszych uczniów. Bardzo dziękujemy naszej absolwentce za pomysł podzielenia się pluszowym ulubieńcem z innymi dziećmi.