Dzień 29.02.2024 był dla naszej szkoły dniem wyjątkowym. Została ona otwarta dla naszych i nowych uczniów, którzy mogli z bliska przyjrzeć się kuluarom naszej placówki oraz zapoznać się z całym wachlarzem jej zalet. Spotkanie rozpoczęło się od krótkiej prezentacji multimedialnej przygotowanej przez Panią Dyrektor Anetę Podsiadłą, po czym wszyscy ochoczo ruszyli do zwiedzania naszej szkoły. Na dzieci czekały sale, w których każda skrywała inne tajniki. Zaczęliśmy od sali informatycznej, gdzie robot Photon zaprosił do wspólnej zabawy a następnie każdy mógł zapoznać się i spróbować nowinek technicznych. W sali bibliotecznej uczniowie klasy 4 przenieśli naszych gości w cudowny świat bajek i ich postaci, dzięki czemu zrobiło się bardzo magicznie. Następnie pani Beatka zaprosiła do zabaw językowych, odkrywając tajniki tablicy interaktywnej. Dużym entuzjazmem cieszyły się warsztaty artystyczne, gdzie każdy mógł wykonać wielkanocnego zajączka. Na zakończenie odbył się słodki poczęstunek, który był doskonałą okazją do wspólnych rozmów. Oczywiście, wszyscy nasi mali goście w ramach podziękowania za przybycie otrzymali na zakończenie drobne upominki. Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i gorąco zapraszamy do zapisów do naszej szkoły , które już trwają od 01.03.2024.