Kilka dni temu w naszej szkole odbył się dzień otwarty, podczas którego uczniowie oraz ich rodzice z naszego okręgu mogli zapoznać się z ofertą naszej szkoły na kolejny rok szkolny. Spotkanie rozpoczęły dzieci z klas młodszych, które zaprezentowały się w krótkiej bajce pt. „Trzy świnki”. Po przedstawieniu, Pani dyrektor krótko zaprezentowała ofertę naszej szkoły, po czym wszyscy obecni goście przeszli do sali informatycznej, gdzie odbył się pokaz platformy do podręcznika Bugs Team używanego w klasach 1-3 na zajęciach języka angielskiego. Dzieci miały możliwość skorzystania z gier multimedialnych. Następnie odbyła się wizyta w szkolnej bibliotece pod hasłem „Spotkanie z książeczką”. Dzieci rozpoznawały pluszaki ze swoich ulubionych książek a także aktywnie uczestniczyły w czytaniu wiersza „Żaba”. Na koniec otrzymały pamiątkowe zakładki do książek. Ostatnim przystankiem były zabawy ruchowe. Dzieci ćwiczyły i tańczyły do utworów z prezentacji multimedialnej. Po aktywności fizycznej wykonały zająca wielkanocnego.

Oprócz zabaw i atrakcji edukacyjnych, nasi goście mogli na koniec skosztować smacznych babeczek.

Dziękujemy Przewodniczącej Rady Rodziców -pani Joannie Lepie za pomoc w organizacji i za postać Myszki Miki.

Wszystkim gościom i dzieciom dziękujemy za przybycie i zapraszamy do naszej szkoły