Dzień Mamy jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń i kwiatów, będących wyrazem miłości i szacunku. Kolejna grupa dzieci postanowiła w szczególny sposób uczcić to święto, dlatego też 30 maja w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy.

Uczniowie klas I-III przygotowali dla swoich kochanych Mam montaż słowno-muzyczny, w którym w wyjątkowy sposób dzieci wyrażały swoją wdzięczność, szacunek, a nade wszystko okazywały swoją miłość drogim Mamusiom. Po części oficjalnej przyszedł czas na obdarowywanie mam własnoręcznie wykonanymi prezentami. Dużym a jednocześnie miłym zaskoczeniem było malowanie na szkle portretu mamy.

Na twarzach zebranych gości malowało się wzruszenie, ale także duma ze swoich zdolnych pociech. Całość spotkania zwieńczył słodki poczęstunek i rozmowy przy kawie i herbacie. Uroczystość była wspaniała, a niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników.