Dnia 13.10. 2022 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W programie artystycznym wystąpili uczniowie klas I-III pod kierunkiem pań: A. Żurawskiej, A. Lasoty, M. Dzikowskiej – Gregorczyk. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie okazali swoją wdzięczność za codzienny trud pracy, poświęcenie i troskę. Pod koniec programu wszyscy uczniowie zaśpiewali „100 LAT” i wręczyli nauczycielom i pozostałym pracownikom bukiety z jesiennych liści oraz zakładki z czekoladkami.

Na zakończenie akademii głoś zabrała p. dyrektor Aneta Podsiadła, mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie, życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie oraz wręczyła Gronu Pedagogicznemu i Paniom z obsługi i administracji nagrody.

Wszystkim pracownikom oświaty życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego🌺