Tegoroczny Dzień Dziecka już za nami. Swoje Święto dzieci obchodziły bardzo aktywnie! Mogły sprawdzić się w kilku konkurencjach sportowych, które poprowadził nasz gość, trener personalny i piłkarski – Erwin Kisiel wraz z zawodnikiem ekstraklasowego Radomiaka Radom-Miłoszem Żurawskim. Młodsze dzieci na boisku szkolnym pokonywały tor przeszkód, chętni rozegrali mini mecz piłki nożnej i mogli sprawdzić się w konkursie „króla strzelców” rzutów karnych. Starsi natomiast, poprzez zaproponowany przez trenera zestaw ćwiczeń, mogli sprawdzić swoją siłę mięśniową, sprawność i koordynację ruchową. Dowiedzieli się także, na czym polega praca trenera personalnego oraz wysłuchali kilku porad i wskazówek, jak dbać o sprawność ruchową i tężyznę fizyczną. Na koniec rozegrali mecz szkolny piłki nożnej typu” każdy z każdym”, w którym udział wzięły trzy drużyny. Był także czas na relaks: trawka, kocyk, malowanie kredą, wspólne zabawy, słodki poczęstunek i kiełbaski z grilla.

Dodatkowo, Samorząd Uczniowski przygotował symboliczny medal dla każdego ucznia naszej szkoły oraz zostały wręczone dyplomy i wyróżnienia w ramach konkursu plastycznego pt. „PEJZAŻ POLSKI” w ramach ogólnopolskiego projektu „Z kulturą mi do twarzy.”

Pani Dyrektor też nie zapomniała o swoich uczniach, dając im „małe co nieco”.

To był wyjątkowy dzień, który dostarczył wielu emocji. Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy, by każdy dzień był dla nich Dniem Dziecka.

Jeszcze raz dziękujemy Erwinowi Kisielowi i Miłoszowi Żurawskiemu za profesjonalny trening naszych uczniów oraz sportowe wsparcie przy organizacji Dnia Dziecka.