24 listopada 2022 r. w naszej szkole na pięknie ustrojonej sali gimnastycznej odbyła się zabawa andrzejkowa z podziałem uczniów na klasy młodsze i starsze. Dzieci młodsze mogły się przebrać za dowolne postacie i pod opieką swoich wychowawców uczestniczyły w różnych zabawach andrzejkowych. W grupie starszej obowiązywał strój imprezowy. W obu grupach uczniowie bawili się przy muzyce odpowiednio dobranej do wieku.

Samorząd Uczniowski przygotował i przeprowadził kilka konkursów oraz wróżb andrzejkowych (np. kot spełniający życzenia, balonik z wróżbą, serduszko z imionami, wędrujące buty, przewidywanie przyszłości), w których nasi uczniowie chętnie brali udział. Mieli oni też zapewniony słodki i zdrowy poczęstunek. Największy entuzjazm wśród naszych uczniów wzbudziła zabawa balonami. Wydarzenie to można zaliczyć do udanych.