Nasza wycieczka do aquaparku Suntago 28 maja 2024r. była doskonałym pomysłem na udany dzień, pełen zabawy i radości. Aquapark to miejsce, gdzie dzieci mogły spędzić czas, korzystając z różnorodnych atrakcji wodnych, łagodnych jak i ekstremalnych zjeżdżalni, basenu z falą, dzikiej rzeki, wodnych zamków z niespodziankami.

Dla najmłodszych gości aquaparku dostępne były specjalne strefy z mniejszymi zjeżdżalniami i zabawkami wodnymi. Radości i śmiechu nie było końca chociaż chwile niepewności również towarzyszyły podczas podejmowania decyzji korzystania z urozmaiconych atrakcji.

W trakcie wycieczki dbaliśmy o bezpieczeństwo, stosując się do zasad obowiązujących w aquaparku.

Po całym dniu spędzonym w Suntago, dzieci były pełne wrażeń, gotowe do powrotu do domu i relacjonowania swoich przygód z tej wspaniałej przygody.